Zgłoś ofertę

Possible

Czego szukasz?

Possible

O firmie

Sprzedaż, kupno czy wynajem nieruchomości to nie zwykła transakcja  - to akcja specjalna. A jeśli akcja specjalna to jej sukces zagwarantować mogą tylko najwyższej klasy specjaliści. A gdzie znaleźć najlepszych agentów jeśli nie w FBI?

FBI Nieruchomości to profesjonalne biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które w krótkim okresie czasu zyskało już wielu zadowolonych Klientów. Nasi agenci to agenci specjalni – dla nich Finansowe Bezpieczeństwo Inwestycji każdego Klienta jest wartością najwyższą. Każdy, pracujący na Państwa sukces agent, specjalizuje się w różnych dziedzinach branży nieruchomości, dzięki czemu zna ich tajniki
i charakterystykę.

Nasze specjalizacje to:

  • Domy – sprzedaż i wynajem
  • Mieszkania – sprzedaż i wynajem
  • Lokale i obiekty komercyjne – sprzedaż i wynajem
  • Grunty i gospodarstwa rolne – sprzedaż i dzierżawa

Każdy Klient otrzymuje indywidualnego opiekuna zleconej transakcji, który zadba o jej prawidłowy, rzetelny i sprawny przebieg. Nasi agenci są w stałym kontakcie ze swoim Klientem, raportują o kolejnych podejmowanych działaniach i konsultują się z nim na każdym etapie inwestycji, aż po jej oczekiwany finał. Z nami bezpiecznie i w przyjaznej atmosferze sprzedasz, kupisz bądź wynajmiesz interesujący Cię lokal, działkę czy dom.

Dla nas każdy Klient jest wyjątkowy. Rozumiemy, że pieniądze, które inwestujesz w nieruchomość, są Twoim cennym kapitałem – bez względu na to, czy przeznaczasz je na małą działkę rekreacyjną, czy też na ekskluzywną rezydencję. Zadbamy o to, abyś wyszedł z biura FBI Nieruchomości usatysfakcjonowany i miał poczucie, że swoje pieniądze powierzyłeś w dobre ręce.

Nie ma dla nas transakcji zbyt małych lub zbyt dużych – w każdą akcję angażujemy się z równym zapałem i każdą wykonujemy z równą starannością. Nasi agenci posiadają szeroką wiedzę branżową, jednak w razie konieczności konsultujemy się ze specjalistami z innych dziedzin – prawa, finansów czy podatków. Możesz być pewien, że zadbamy o każdy aspekt Twojej transakcji.

Jesteśmy biurem innym niż wszystkie, gdyż naszą markę budujemy nie poprzez kosztowną reklamę, a poprzez zadowolenie naszych Klientów, którzy polecają nasze usługi swoim znajomym. Wśród nich hasło FBI Nieruchomości to synonim profesjonalizmu i Finansowego Bezpieczeństwa Inwestycji.

Działamy na terenie powiatu krakowskiego, wielickiego, bochńskiego, miechowskiego i wadowickiego. Na życzenie Klienta działamy na terenie całego województwa małopolskiego i świętokrzyskiego.

 

Nasz cel:                  Budowanie marki biura poprzez zadowolenie klientów.

Nasze atuty:             Profesjonalizm, rzetelność, kompleksowość.

Nasze zalety:            Miła obsługa, życzliwość, elastyczność, skuteczność.

Nasze motto:            FBI - Finansowe Bezpieczeństwo Inwestycji

FBI Nieruchomości – Najlepsi Agenci!

Zapraszamy Państwa do kontaktu i współpracy.

 

Tagi