Zgłoś ofertę

Possible

Czego szukasz?

Possible

Poradnik klienta

Wszystkie oferty - Jeden pośrednik

2014-10-14

Szanowny Kliencie Chcesz kupić lub wynająć mieszkanie, dom, działkę lub lokal? Skorzystaj z programu " Wszystkie oferty - Jeden pośrednik". Możesz wskazać nam interesujace Cię oferty z innych biur nieruchomości lub zlecić poszukiwania odpowiednich nieruchomości. Zorganizujemy prezentację wszystkich interesujących Cię ofert, jakie są dostępne w Internecie lub innych mediach.

Sprzedawaj i kupuj z pośrednikiem

Jeżeli chcesz sprzedać/wynająć nieruchomość.

Chcesz sprzedać dom albo mieszkanie? Zastanawiasz się, czy zająć się tym osobiście czy powierzyć to Pośrednikowi nieruchomości?

Nasza odpowiedź jest prosta - Niech każdy robi to, na czym zna się najlepiej. My najlepiej znamy się na nieruchomościach! Sprawdź nas!

Dobry, licencjonowany Pośrednik Nieruchomości to skuteczność, kompleksowa obsługa, a co za tym idzie -  spokój ducha i szybka sprzedaż domu, mieszkania czy działki. To również gwarancja bezpieczeństwa, zweryfikowania stanu prawnego i dopilnowania wszelkich formalności oraz skompletowania odpowiedniej dokumentacji.

Równie ważna jest pomoc Pośrednika w znalezieniu najemcy na lokal czy mieszkanie. W rozliczeniach pomiędzy firmami łatwiej dochodzić swoich racji (usunąć niepłacącego najemcę itp.), jednak przy prywatnych lokatorach mieszkań jest to skomplikowane. My, jako Biuro Nieruchomości, nie tylko znajdziemy najemcę, ale również oferujemy wstępne sprawdzenie przyszłego lokatora (wiemy jak to zrobić :)), przygotujemy dobrą umowę najmu oraz doradzimy, jak bezpiecznie wynająć mieszkanie.

Jeżeli chcesz kupić/wynająć nieruchomość.

W Naszym Biurze Nieruchomości od 9 lat pracują ci sami (!) Agenci, najlepsi z najlepszych, kochający swoją pracę, co jest dla Państwa gwarancją, że mają doświadczenie i umieją określić Państwa potrzeby. Z pełnym zaangażowaniem zajmą się szukaniem dla Państwa idealnego miejsca na ziemi, tak do mieszkania, jak i do biznesu.

Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby w Krakowie-Podgórzu, na osiedlu Ruczaj,
ul. Kobierzyńska 100 (koło Lidla) lub do kontaktu telefonicznego: (12) 346-18-75.

Tagi